x
Hakkımızda
OFMA A.Ş.

Office 1 Superstore, Amerika’dan dünyaya yayılmış olan ve bayilik hakları Türkiye’de OFMA A.Ş.’ye ait olan dev bir kırtasiye markasıdır.

OFMA A.Ş. 1996 yılında, Türkiye’nin ofis malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren, kırtasiye sektörünün yakından tanıdığı, kendi alanlarında piyasanın lideri olan firmaların bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

Office1 Superstore, 30.000 çeşitten fazla kırtasiye, gıda, temizlik, mobilya, hobi, bilgisayar ve sarf ürünlerini mağazalarında ve internet sitesinde müşterilerine sunan çok yönlü bir tedarik firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketin ana misyonu, disiplinli bir sistem ve kurumsal kimlik altında, franchising sistemi ile Türkiye genelinde kırtasiye ve ofis malzemeleri zinciri kurmaktır.

Şeffaf, tutarlı, kaliteli ve güvenilir kimliğinden taviz vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetlerini sürdürmek öncelikli hedeflerindendir.

Office1 Superstore, merkezi deposu, geniş depolama alanı, eğitimli personeli, kurumsal satışa uyumlu sistem alt yapısı, kullanıcı dostu internet sitesi ve geniş lojistik ağıyla, tüm Türkiye'ye hizmet ve ürünlerini hızla ulaştırarak, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme potansiyeline sahiptir.

2014 yılı itibarı ile 16 mağaza ile hizmet vermekte olup, her geçen gün bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Firma Ünvanı: OFMA OFİS MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİMerkez Adres: MASLAK MAH. DEREBOYU 2. CAD. NO: 6/B SARIYER/İSTANBULTicaret Sicil No: 341573

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.