x
Müzik Aletleri
Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
  • Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap
ION Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap Ürün kodu: 02.125081
549,92 TL + Kdv KDV dahil: 648,90 TL
 

Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap

Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap


Anlamlı, çekici ahşap-tahıllı kaplamalı Ion Max LP, vinil dirilişindeki zarif merkez parçanızdır. Kayıtlarınızı Mac ve kişisel bilgisayarınızın USB bağlantısı yardımıyla klasik kayıtlarınızı mp3’e dönüştürebilme imkanı sağlar. Ön tarafta bulunan iki adet dahili hoparlör sayesinde koleksiyonunuzda yer alan plak kayıtlarını direkt olarak dinleme imkanı sunar. Böylece dinleme yapmak için ekstra bir hoparlöre ya da hazırlığa ihtiyacınız olmaz. 

En sevdiğiniz müziklerinizi arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap’ı MP3 çalarınız veya akıllı telefonunuzla kullanmak için dosyalarınızı MP3 dijital dosyalara dönüştürün. Müzik transferi adımlarını kolayca yapabilmek için dahili EZ Vinyl/Tape Converter yazılımına sahiptir. 

Cihazın arka kısmında yer alan kulaklık çıkışı sayesinde kendi kendinize kişisel müzik keyfinize de eşlik eder. Yine cihazda yer alan 3.5 mm (1/8”) çapındaki Aux girişi yardımıyla kaset çalar vs. gibi aygıtlardaki kayıtlarınızı da dijital müzik dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Standart RCA çıkışı ise kayıtlarınızı ev stereo sistemi veya ev sinema sisteminde oynatabilme imkanı sunar.
Doğal ahşap görünüme sahip Ion Max LP Hoparlörlü Pikap aynı zamanda menteşeli şeffaf kapağı sayesinde iğne için koruma sağlar ve slipmatın ( pikap keçesi ) temiz kalmasına yardımcı olur. Şeffaf olması dolayısıyla pikabınızın doğal ahşap görüntüsünü bozmaz. Ürün 3,5 Kg. ağırlığında olup boyutları: 38.7 x 41.8 x 10.3 cm’dir.


Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap 33 1/3, 45 ve 78 RPM kayıtları ile uyumludur. Bu rakamlar plağın dönerken dakikada attığı tur sayısıdır. 33’lük büyük boylar plaklar 25 ya da 30 cm çapındadır. Küçük boy 45’liklerse yaklaşık 18 cm çapındadır. 78 devirlik plaklar ise taş plaklardır. Bunlar vinyl olarak bilinen plaklardan farklıdır. Çok eski kayıtlar genelde taş plaklarda kayıtlıdır. 

ION Ion Max LP Hoparlörlü Ahşap Pikap evinizde nostalji keyfi yapmak aileniz ya da arkadaşlarınızla kaliteli bir müzik deneyimi için en ideal seçimdir. Ahşap görüntüsüyle bir yandan evinize eski dönemlerin nostaljik havasını taşırken bir yandan da yeni nesil pikap olması dolayısıyla kolay kullanım sağlamaktadır. Normal kayıtlarınızı MP3’e dönüştürebilme özelliği sayesinde kayıtlarınızı dinlemenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda AUX, USB ve RCA girişleri sayesinde çok yönlü ve farklı ortamlarda kullanım kolaylığı sunar.

İçindekiler:

- Max LP
- EZ Vinyl/Tape Converter yazılımı
- USB Kablosu
- Power Adaptör
- 45 RPM Adaptör
- 3.5 mm (1/8”) Stereo Aux Kablosu
- Pikap Keçesi
- Hızlı Başlangıç Kılavuzu
- Ürün Ağırlığı: 3,5 Kg.
- Ürün Boyutları: 38.7 x 41.8 x 10.3 cm
- Ürün Model Numarası: Max LP
- Hoparlör Sayısı: 2

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.