x
Teslimat Koşulları
İstanbul içi siparişleriniz :

09:00 - 17:00 saatleri arasında tarafımıza ulaşan siparişleriniz, ertesi iş günü sevk edilmektedir. Cumartesi günü sevkiyat yapılmamaktadır. Ödeme seçeneği “havale” olarak belirtilen siparişlerin teslimat süreci, ödemenin /ödeme dekontunun tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren başlamaktadır.

İstanbul dışı siparişleriniz :

09:00 - 12:00 saatleri arasında tarafımıza ulaşan siparişleriniz aynı gün kargo ile adresinize gönderilmektedir. Saat 12:00'den sonra ulaşan siparişleriniz, ertesi gün kargo ile adresinize gönderilmektedir. Ofisinizin İstanbul'a uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 gün arası kapınızda ulaştırılmaktadır.

Özel üretim gerektiren ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri tarafınıza ayrıca aktarılmaktadır. Stoksal sorunlar nedeniyle teslimat sürelerinde teslim edilemeyecek siparişler konusunda Müşteri Hizmetleri Departmanımız gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır.

Teslimat Ücretleri

KDV dahil 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 50 TL ve altı alışverişlerinizde 7 TL kargo ücreti alınmaktadır. A3, A4 , A5 Fotokopi Kağıdı ve Sıvı Temizlik ürünlerinin toplu alımında ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.

Teslimat Adresleri

Fatura adresiniz ile teslimat adresiniz birbirinden farklı olabilir. Dilediğiniz kadar teslimat adresiniz sistemimize girebilir, arzu ettiğiniz adrese teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.